חיבור ואכפתיות לחברה


משתתפים: ארז צור וד"ר עידו לב

תקציר: יופיע בקרוב…

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/43/d460640557/htdocs/posvalproj/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

2 תגובות על חיבור ואכפתיות לחברה

 1. מאת ליאורה :)‏:

  "מי שיש לו הרבה כסף אז הוא מתרכז בוילה שלו ולא אכפת לו מאנשים אחרים"… אני לא חושבת שזו תופעה שקורת רק אצל אנשים עם הרבה כסף. לדעתי זה יותר עמוק מזה, ונשאלת השאלה מה עומד מאחורי זה? ואני חושבת שהתשובה היא שאנשים בכללי פחות מצליחים להזדהות עם תופעות שהם לא חוו אישית, זה יכול להיות עשירים שלא מבינים לליבם של העניים ולכן לא בוער להם לעזור להם, וזה יכול להיות גם אנשים בריאים שלא כל כך מבינים לליבם של האנשים החולים ולכן לא בוער להם לעזור להם… ולכן גם הסרטון מעורר בי הרבה שאלות, כמו, איך ניתן לשנות את זה? לעורר את המודעות\ההזדהות של אלה שרוצים שיהיה להם אכפת? חוצמזה שגם יש כל כך הרבה צרות בעולם, אי אפשר שבנאדם אחד ינסה להתייחס לכולם, אז השאלה מה עושים? איך מטפלים? למה בוחרים להתייחס קודם?

  • מאת עידו לב‏:

   אני מסכים שחוסר אכפתיות אינו מוגבל רק לעשירים. אבל אישית, הייתי מצפה שעשירים שיש להם עודפי כסף שהם לא זקוקים להם למחייה (כמו אצל העניים) ישתמשו בכסף כדי לשפר את העולם ולא כדי לקנות עוד יאכטה לעצמם.
   איך ניתן לשנות את זה? זו אחת מהמטרות של הפרוייקט כאן – להעלות למודעות, לקדם חינוך לערכים חיוביים כגון אכפתיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים